Продавець Прайм Машинері розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Немає відгуків, додати
Виробник та постачальник якісного обладнання
Транспортер стрічковий, конвеєр стрічковий, фото 2
Транспортер стрічковий, конвеєр стрічковий, фото 3
Транспортер стрічковий, конвеєр стрічковий, фото 2
Транспортер стрічковий, конвеєр стрічковий, фото 2
Транспортер стрічковий, конвеєр стрічковий, фото 3

Транспортер стрічковий, конвеєр стрічковий

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Транспортер стрічковий, конвеєр стрічковий

В основі стрічкового транспортера — безкінечна стрічка, що обертається за рахунок привідного барабану. Вони використовуються для переміщення самих різноманітних твердих, сипких та аморфних вантажів на відстань від декількох сантиметрів у фармацевтиці до десятків метрів у гірничодобувній промисловості.

Для консультацій телефонуйте (050) 070-18-42  або (095) 836-92-04 

Сфери застосування стрічкового транспортера:

- стрічковий конвеєр — відносно недорогий та ефективний засіб для механізації переміщення вантажів на виробництвах та складах як для неперервної подачі матеріалів та предметів, так і для дозованої, з певним темпом або мірі необхідності
- подача сипких або штучних матеріалів в технологічних установках практично в будь-якій галузі промисловості
- переміщення заготовок на збиральних лініях конвеєрного типу
- рух сировини на лініях ручної або машинної обробки, сортування
- переміщення матеріалів на складах та в логістичних комплексах
- завантаження та розвантаження всіх видів транспорту – від гужового до авіаційного
- видача багажу в аеропортах
- перевезення пасажирів у терміналах аеропортів та вокзалів і торгових центрах.

Конструкція стрічкових конвеєрів

Конструкції транспортерів сильно відрізняються в залежності від їх призначення, проте практично всі вони складаються з наступних основних частин та вузлів:
- несуча рама
- привід – мотор-редуктор
- ведучий барабан
- натяжний барабан
- опорні валки
- стрічка
- система управління
- допоміжні пристрої – датчики сходу стрічки, датчики підпору, та ін.

Несуча рама кріпиться на стаціонарній або рухомій основі, вона являється основою всієї конструкції. На неї кріпляться опорні ролики, по яких котитися транспортерна стрічка. Вона приводитися в рух ведучим (або привідним) барабаном. Барабан, у свою чергу, закріплений на валу, який приводиться в рух ведучим двигуном-редуктором, який закріплений на несучу раму. Другий барабан називається натяжних, він обертається на валу, який може переміщатись вздовж осі рами та створює натяг стрічки.

При роботі з сипучим вантажем на конвеєр встановлюють борти, що не дають йому розсипатись.

Конструкція самої стрічки відрізняється в залежності від типу вантажу, що транспортується. Для роботи з сипучими матеріалами використовується стрічка з ребрами що розміщені впоперек або під кутом, така стрічка називається рифленою. Рифлення також може бути трикутним, прямимо, трапецієвидним.

Окремі предмети частіше за все переміщають на гладких транспортерних стрічках. Стрічки виготовляють з прорезиненої тканини, спеціальних зносостійких пластиків, металевих сегментів.

Стрічки з високими ребрами дають можливість транспортувати вантажі під кутом до 45°.

Загальна класифікація стрічкових конвеєрів 

Конструктори витворили велику кількість різновидів транспортерів. Їх застосовують як окремі пристрої, або вбудовують в механізми, складні технологічні комплекси та виробничі лінії. Виходячи з конструкції основного робочого органу – стрічки, конвеєри розподіляють на наступні види:

1. Прямі стрічкові конвеєри

Це самий простий та самий розповсюджений тип транспортера. Рама разміщена горизонтально або під невеликим кутом. Натяжний барабан рухається на каретці вздовж рами, забезпечуючи необхідний натяг стрічки. Через рівні проміжки встановлені опорні ролики, що не дають стрічці провисати під вагою вантажу.

Горизонтальні конвеєри – обладнання універсального призначення. Вони широко застосовуються на складах, логістичних комплексах, виробництвах, сортувальних та збиральних лініях. За допомогою швидкості стрічкового конвеєра може задаватись темп роботи всієї лінії.

2. Жолобчаті конвеєри

Ролики такого конвеєра мають увігнутий профіль, часто замість одного ролика використовують пару, закріплену V - подібно. Такі пристрої використовують для транспортування сипучих матеріалів та окремих предметів, кусків породи різної велечини. Часто використовують стрічку з рифленням та ребрами.
Такі конвеєри використовують у будівельній, добувній, хімічній та харчовій промисловості.

3. Похилі транспортери

Похилі стрічкові транспортери влаштовані практичнои так само, як і прямі. Їх рама нахилена під певним кутом, фіксованим або регульованим.
Такі конвеєри дають можливість піднімати вантажі на необхідну висоту, або здійснювати опускання вантажів вниз.

4. Стрічковий транспортер змішаного типу

Конвеєри змішаного типу являють собою поєднання різних типів стрічкових транспортерів. Це дає змогу економити корисну площу та ефективніше використовувати простір в приміщенні.

Поєднання прямої та похилої і знову прямої ділянки в побудові конвеєра називають Z-подібним стрічковим конвеєром, пряма та похила ділянка - L-подібним. Часто такі транспортери обладнують бункерами-накопичувачами, дозаторами, що забезпечують рівномірне завантаження стрічки, вбудованими тензодатчиками, засобами регульованого скидання в кінці робочої гілки та іншим додатковим обладнанням.

Для консультацій телефонуйте (050) 070-18-42  або (095) 836-92-04  

 

Основні
Країна виробникУкраїна
Гарантійний термін12 міс
Область застосування конвеєраХарчова промисловість, Сільське господарство і скотарство, Легка промисловість, Металургія, Хімічна промисловість, Гірничодобувна і вугільна промисловість, Деревообробна промисловість, Зернові культури
  • Ціна: від 8 000 ₴/м

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner